Головна Сервіси для юристів ... Закони Про захист прав споживачів Стаття 24. Заборона нечесної комерційної практики

Стаття 24. Заборона нечесної комерційної практики

Про захист прав споживачів (ЗМІСТ) Інші закони
 • 403

  Переглядів

 • 403

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Комерційна практика суб’єкта господарювання по відношенню до споживача вважається нечесною, якщо її здійснення завдає (може завдавати) шкоди економічним інтересам або спотворює економічну поведінку споживача щодо певної продукції та, зокрема, спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, вводить споживача в оману або є стосовно нього агресивною.

  2. Нечесна комерційна практика забороняється.

  Правочини, здійснені з використанням нечесної комерційної практики, є недійсними.

  3. Нечесною є комерційна практика, яка:

  1) негативно впливає на здатність споживача приймати будь-яке свідоме рішення щодо наміру та умов придбання продукції, яке він не прийняв би за інших умов;

  2) не відповідає або суперечить усталеним стандартам, нормам та/або правилам професійної сумлінності.

  4. Порядок оцінки застосування суб’єктами господарювання нечесних комерційних практик розробляється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про захист прав споживачів, та затверджується Кабінетом Міністрів України.

  Попередня

  57/77

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст