Головна Сервіси для юристів ... Закони Про судоустрій і статус суддів Стаття 88. Завдання та порядок регулярного оцінювання судді Стаття 88. Завдання та порядок регулярного оцінюва...

Стаття 88. Завдання та порядок регулярного оцінювання судді

Про судоустрій і статус суддів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 318

    Переглядів

  • 318

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Регулярне оцінювання судді упродовж перебування на посаді проводиться з метою виявлення індивідуальних потреб судді щодо вдосконалення, стимулювання його до підтримання кваліфікації на належному рівні та професійного зростання.

    2. Регулярне оцінювання судді проводиться:

    1) викладачами (тренерами) Національної школи суддів України за результатами підготовки шляхом заповнення анкети;

    2) іншими суддями відповідного суду шляхом анкетування;

    3) самим суддею шляхом заповнення анкети самооцінки;

    4) громадськими об’єднаннями шляхом незалежного оцінювання роботи судді в судових засіданнях.

    3. За результатами кожного тренінгу під час підготовки судді викладач (тренер) заповнює щодо судді анкету оцінювання, що містить:

    1) оцінку:

    а) оволодіння суддею знаннями, вміннями, навичками за результатами тренінгу;

    б) акуратності і своєчасності виконання завдань;

    в) аналітичних здібностей, спроможності оцінювати інформацію;

    г) вміння взаємодіяти з колегами (спроможності вести переговори, працювати в команді, працювати під тиском тощо);

    ґ) комунікаційних навичок (навичок складення документів, усного мовлення);

    д) сильних сторін судді;

    2) рекомендації судді щодо напрямів самовдосконалення або проходження додаткового навчання.

    4. Національна школа суддів України ознайомлює суддю з анкетою не пізніше п’яти днів після закінчення відповідного тренінгу. Суддя протягом десяти днів після одержання анкети має право надіслати свої заперечення щодо результатів оцінювання. За результатами розгляду заперечень судді викладач (тренер) має право протягом п’яти днів заповнити нову анкету оцінювання. Анкета оцінювання роботи судді за результатами кожного тренінгу, заперечення судді щодо результатів оцінювання, а також анкета за результатами розгляду заперечень включаються до суддівського досьє.

    5. Громадські об’єднання мають право організовувати незалежне оцінювання роботи судді у відкритих судових засіданнях. Результати незалежного оцінювання роботи судді в судовому засіданні фіксуються в анкеті, що містить інформацію про тривалість розгляду справи, дотримання суддею правил судочинства і прав учасників процесу, культуру спілкування, рівень неупередженості судді, рівень задоволення поведінкою судді учасниками процесу, зауваження щодо ведення процесу, інші відомості. Заповнена анкета незалежного оцінювання роботи судді в судовому засіданні включається до суддівського досьє.

    6. Порядок, методологію оцінювання та самооцінювання судді затверджує Вища кваліфікаційна комісія суддів України за погодженням з Радою суддів України.

    Попередня

    88/333

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст