Головна Сервіси для юристів ... Закони Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 9. Нормативне регулювання планування та забудови територій Стаття 9. Нормативне регулювання планування та заб...

Стаття 9. Нормативне регулювання планування та забудови територій

Про регулювання містобудівної діяльності (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Нормативне регулювання планування та забудови територій здійснюється шляхом прийняття нормативно-правових актів, правил, державних та галузевих будівельних норм.

{Частина перша статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-IX від 20.09.2019 }

2. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, містобудування та архітектури, забезпечує розроблення, затвердження, перегляд, внесення змін і скасування державних будівельних норм.

{Частина друга статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1315-VII від 05.06.2014 }

{Текст статті 9 в редакції Закону № 5496-VI від 20.11.2012 }

Розділ III
ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ

Попередня

9/60

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст