Головна Сервіси для юристів ... Закони Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 25. Режим забудови територій, визначених для містобудівних потреб Стаття 25. Режим забудови територій, визначених дл...

Стаття 25. Режим забудови територій, визначених для містобудівних потреб

Про регулювання містобудівної діяльності (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Режим забудови територій, визначених для містобудівних потреб, встановлюється містобудівною документацією на місцевому рівні.

{Частина перша статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 711-IX від 17.06.2020 ; в редакції Закону № 2486-IX від 29.07.2022 }

2. Режим забудови територій, визначених для містобудівних потреб, обов’язковий для врахування під час розроблення землевпорядної документації.

{Частину третю статті 25 виключено на підставі Закону № 711-IX від 17.06.2020 }

4. Узгодження питань щодо забудови визначених для містобудівних потреб територій суміжних територіальних громад здійснюється на підставі відповідних угод, відображається у схемах планування зазначених територій та генеральних планах населених пунктів.

5. Встановлення режиму забудови територій, визначених для містобудівних потреб, не тягне за собою припинення права власності або права користування земельними ділянками, зміни адміністративно-територіальних меж до моменту вилучення (викупу) земельних ділянок.

Попередня

33/60

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст