Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Стаття 20. Загальні гарантії діяльності Уповноваженого Стаття 20. Загальні гарантії діяльності Уповноваже...

Стаття 20. Загальні гарантії діяльності Уповноваженого

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 798

  Просмотров

 • 798

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Втручання органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та їх посадових і службових осіб у діяльність Уповноваженого забороняється.

  Уповноважений не зобов'язаний давати пояснення по суті справ, які закінчені або перебувають у його провадженні.

  Уповноважений користується правом недоторканності на весь час своїх повноважень. Він не може бути без згоди Верховної Ради України притягнутий до кримінальної відповідальності або підданий заходам адміністративного стягнення, що накладаються в судовому порядку, затриманий, заарештований, підданий обшуку, а також особистому огляду. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення може бути здійснено Уповноваженому лише Генеральним прокурором. За порушення законодавства щодо гарантій діяльності Уповноваженого, його представників та працівників секретаріату винні особи притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

  {Частина третя статті 20 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4652-VI від 13.04.2012 , № 1798-VIII від 21.12.2016 }

  Після закінчення строку повноважень, на який особу було обрано на посаду Уповноваженого, їй надається робота (посада), на якій вона працювала до призначення і яка зберігається за нею на час виконання нею обов'язків Уповноваженого, а в разі неможливості надання цієї роботи (посади) - інша рівноцінна робота (посада) на тому ж або, за її згодою, іншому підприємстві, в установі, організації.

  Уповноважений і його представники, які працюють на постійній основі, підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  {Частина п’ята статті 20 в редакції Закону № 77-VIII від 28.12.2014 }

  Предыдущая

  17/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст