Главная Блог ... Новости Кабмін схвалив створення виконавчої служби, яка буде керувати в'язницями Кабмін схвалив створення виконавчої служби, яка бу...

Кабмін схвалив створення виконавчої служби, яка буде керувати в'язницями

Отключить рекламу
Кабмін схвалив створення виконавчої служби, яка буде керувати в'язницями - tn1_0_36322500_1506223281_59c724b158bb8.jpg

Нова служба буде окремою юридичною особою, уповноваженою безпосередньо керувати пенітенціарними установами.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення виконавчої служби, якій будуть передані повноваження з управління пенітенціарною системою України. Про це в інтерв'ю повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

Таким чином міністр прокоментував запитання журналіста про реформування Міністерства юстиції, до складу якого увійшли декілька департаментів ліквідованої пенітенціарної служби. Зараз Мін'юст виконує невластиві йому функції: безпосередньо керує сотнями в'язниць; підприємств, на яких працюють в'язні; медичних закладів, у яких вони лікуються, і т. п.

Вспомните новость: В надежде на свободу: как живут приговоренные к пожизненному сроку украинки в Качановской колонии

"На позаминулому Кабміні ми прийняли рішення про створення виконавчої служби. Думаю, їй і буде передано всі ці повноваження, які ви абсолютно правильно вважаєте невластивими. Це буде окрема юридична особа, яка вирішуватиме весь комплекс завдань, крім формування політики у сфері пенітенціарної служби", - зазначив Саєнко.

Нагадаємо, 13 вересня уряд схвалив розроблену Мін'юстом концепцію подальшого реформування пенітенціарної системи, яка передбачає значні зміни українського законодавства.

Зокрема – в системі виконання покарань будуть створені три відомства, покликані виконувати специфічні функції, не властиві Мін'юсту: "Адміністрація державної кримінально-виконавчої служби", "Центр пробації" та "Центр охорони здоров'я".

Джерело: DT.UA

Пользуйтесь консультацией: Чем отличаются зона, тюрьма, колония?

 • 1256

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1256

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст