Головна Сервіси для юристів ... Закони Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України Стаття 4. Правовий режим тимчасово окупованої території Стаття 4. Правовий режим тимчасово окупованої тери...

Стаття 4. Правовий режим тимчасово окупованої території

Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 720

  Переглядів

 • 720

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. На тимчасово окупованій території на строк дії цього Закону поширюється особливий правовий режим перетину адміністративної межі та лінії зіткнення між тимчасово окупованою територією та іншою територією України, вчинення правочинів, проведення виборів та референдумів, реалізації інших прав і свобод людини і громадянина.

  {Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2217-IX від 21.04.2022 }

  2. Правовий режим тимчасово окупованої території передбачає особливий порядок забезпечення прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території.

  3. Правовий режим тимчасово окупованої території може бути визначено, змінено чи скасовано законами України.

  {Абзац перший частини третьої статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2217-IX від 21.04.2022 }

  В умовах воєнного стану правовий режим тимчасово окупованої території, передбаченої пунктом 3 частини першої статті 3 цього Закону, визначається, змінюється і скасовується Кабінетом Міністрів України.

  {Частину третю статті 4 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2138-IX від 15.03.2022 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2764-IX від 16.11.2022 }

  Попередня

  26/46

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст