Головна Сервіси для юристів ... Закони Стаття 18. Гарантії прав і свобод громадян України, які виїхали за межі тимчасово окупованої території Стаття 18. Гарантії прав і свобод громадян України...

Стаття 18. Гарантії прав і свобод громадян України, які виїхали за межі тимчасово окупованої території

(ЗМІСТ)
 • 578

  Переглядів

 • 578

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Громадянам України гарантується дотримання у повному обсязі їхніх прав і свобод, передбачених Конституцією України, у тому числі соціальних, трудових, виборчих прав та права на освіту, після залишення ними тимчасово окупованої території.

  2. Гарантії прав, свобод та законних інтересів осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України та перебувають на території України на законних підставах, визначаються Законом України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

  {Статтю 18 доповнено новою частиною згідно із Законом № 1706-VII від 20.10.2014}

  3. Витрати на заходи, передбачені цим Законом, здійснюються з Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

  Попередня

  45/46

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст