Головна Сервіси для юристів ... Закони Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії Стаття 10. Когенерація в системі централізованого теплопостачання Стаття 10. Когенерація в системі централізованого ...

Стаття 10. Когенерація в системі централізованого теплопостачання

Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 373

  Переглядів

 • 373

  Переглядів

 • Додати в обране

  У разі істотного оновлення діючої або будівництва нової теплогенеруючої установки (тепловою потужністю понад 20 МВт) до початку проведення робіт з її будівництва, капітального ремонту, реконструкції або технічного переоснащення здійснюється аналіз витрат і вигід щодо оцінки потенціалу застосування на такій установці високоефективної когенерації.

  Вимоги до аналізу витрат і вигід визначаються відповідно до частини другої статті 16 Закону України "Про енергетичну ефективність".

  {Стаття 10 в редакції Закону № 2955-IX від 24.02.2023 }

  Попередня

  10/16

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст