Головна Сервіси для юристів ... Закони Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії Стаття 12. Особливості приєднання когенераційних установок до електричних та теплових мереж Стаття 12. Особливості приєднання когенераційних у...

Стаття 12. Особливості приєднання когенераційних установок до електричних та теплових мереж

Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 594

  Переглядів

 • 594

  Переглядів

 • Додати в обране

  Приєднання когенераційних установок до електричних мереж здійснюється у порядку, визначеному Законом України "Про ринок електричної енергії".

  Приєднання когенераційних установок до теплових мереж здійснюється у порядку, визначеному законодавством, на підставі договору про приєднання, невід’ємним додатком до якого є технічні умови.

  Технічні умови на приєднання когенераційних установок до теплової мережі надаються теплотранспортуючою організацією.

  Технічні умови надаються на приєднання до теплових мереж тих когенераційних установок, наявність яких передбачена схемою теплопостачання відповідного населеного пункту, розробленою відповідно до законодавства.

  За письмовим зверненням власника (користувача) когенераційної установки, що здійснює (має намір здійснювати) виробництво електричної і/або теплової енергії когенераційною установкою, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання, надає висновок щодо технічної обґрунтованості вимог технічних умов на приєднання до електричних і/або теплових мереж, їх відповідності чинним нормам та правилам.

  Правила приєднання когенераційних установок до теплових мереж встановлює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  {Стаття 12 в редакції Закону № 2955-IX від 24.02.2023 }

  Попередня

  13/16

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст