Головна Сервіси для юристів ... Закони Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії Стаття 6. Фінансування створення когенераційних установок Стаття 6. Фінансування створення когенераційних ус...

Стаття 6. Фінансування створення когенераційних установок

Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 389

  Переглядів

 • 389

  Переглядів

 • Додати в обране

  Фінансування розробки проектів, закупівлі технологічного обладнання та будівництва когенераційних установок здійснюється за рахунок власних і запозичених коштів підприємств, часткового використання коштів спеціальних рахунків технопарків, фізичних осіб, у тому числі іноземних інвесторів, кредитів енергосервісних компаній, а також за рахунок коштів відповідних бюджетів.

  Попередня

  6/16

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст