Головна Сервіси для юристів ... Закони Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії Стаття 9. Державне стимулювання створення і використання когенераційних установок Стаття 9. Державне стимулювання створення і викори...

Стаття 9. Державне стимулювання створення і використання когенераційних установок

Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 343

  Переглядів

 • 343

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Стаття 9 набирає чинності з 1 січня 2006 року}

  Власникам (користувачам) когенераційних установок незалежно від встановленої електричної потужності надається право безперешкодного доступу до місцевих (локальних) електричних мереж та продажу виробленої електричної енергії окремим споживачам за договорами, включаючи право постачати споживачу електричну енергію в години доби найбільшого або середнього навантаження електричної мережі (пікові та напівпікові періоди доби) одночасно (додатково) з основним постачальником електричної енергії.

  {Частину другу статті 9 виключено на підставі Закону № 2019-VIII від 13.04.2017 }

  {Частину третю статті 9 виключено на підставі Закону № 2019-VIII від 13.04.2017 }

  Попередня

  9/16

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст