Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 24. Господарська діяльність фермерського господарства Стаття 24. Господарська діяльність фермерського го...

Стаття 24. Господарська діяльність фермерського господарства

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1296

  Переглядів

 • 1296

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Фермерське господарство діє на умовах самоокупності. Всі витрати господарство покриває за рахунок власних доходів та інших джерел, не заборонених законодавством.

  2. Фермерське господарство самостійно визначає напрями своєї діяльності, спеціалізацію, організує виробництво сільськогосподарської продукції, її переробку та реалізацію, на власний розсуд та ризик підбирає партнерів з економічних зв’язків у всіх сферах діяльності, у тому числі іноземних.

  3. Фермерське господарство має право вступати в договірні відносини з будь-якими юридичними або фізичними особами, органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

  4. Спори, що виникають під час виконання договорів, укладених фермерським господарством, вирішуються відповідно до закону.

  Попередня

  25/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст