Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 25. Забезпечення якості продукції, вирощеної фермерським господарством Стаття 25. Забезпечення якості продукції, вирощено...

Стаття 25. Забезпечення якості продукції, вирощеної фермерським господарством

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 608

  Переглядів

 • 608

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Фермерське господарство зобов’язане дотримуватися встановлених відповідно до законодавства екологічних, ветеринарно-санітарних правил і норм щодо якості виробленої продукції та інших вимог.

  2. Реалізація сільськогосподарської продукції, що виробляється фермерським господарством, на вітчизняному ринку та її поставки на експорт, а також розрахунки з українськими та іноземними партнерами здійснюються відповідно до законодавства України.

  Попередня

  26/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст