Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 20. Право власності на майно, яке використовується для ведення фермерського господарства Стаття 20. Право власності на майно, яке використо...

Стаття 20. Право власності на майно, яке використовується для ведення фермерського господарства

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1791

  Переглядів

 • 1791

  Переглядів

 • Додати в обране

  Майно фермерського господарства належить йому на праві власності.

  Майнові права, що входять до складеного капіталу фермерського господарства, передаються йому на визначений у Статуті термін.

  У власності фермерського господарства може перебувати будь-яке майно, в тому числі земельні ділянки, житлові будинки, господарські будівлі і споруди, засоби виробництва тощо, яке необхідне для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і набуття якого у власність не заборонено законом.

  Фермерське господарство має право здійснювати відчуження та набуття майна на підставі цивільно-правових угод.

  Порядок володіння, користування і розпорядження майном фермерського господарства здійснюється відповідно до його Статуту, якщо інше не передбачено угодою між членами фермерського господарства та законом.

  Член фермерського господарства має право на отримання частки майна фермерського господарства при його ліквідації або у разі припинення членства у фермерському господарстві. Розмір частки та порядок її отримання визначаються Статутом фермерського господарства.

  Майнові спори між фермерським господарством та його членами вирішуються судом.

  Попередня

  21/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст