Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 10. Український державний фонд підтримки фермерських господарств Стаття 10. Український державний фонд підтримки фе...

Стаття 10. Український державний фонд підтримки фермерських господарств

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 482

  Переглядів

 • 482

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 10 в редакції Закону № 2864-IV від 08.09.2005 }

  Український державний фонд підтримки фермерських господарств є державною бюджетною установою, яка виконує функції з реалізації державної політики щодо фінансової підтримки становлення і розвитку фермерських господарств, діє на основі Статуту, який затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

  Попередня

  11/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст