Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 16. Право фермерського господарства на будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд Стаття 16. Право фермерського господарства на буді...

Стаття 16. Право фермерського господарства на будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 931

  Переглядів

 • 931

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Фермерське господарство має право споруджувати житлові будинки, господарські будівлі та споруди на належних йому, його членам на праві власності земельних ділянках відповідно до затвердженої документації із землеустрою та містобудівної документації у встановленому законом порядку.

  2. На орендованій земельній ділянці фермерське господарство - орендар має право за письмовою згодою орендодавця зводити житлові будинки, господарські будівлі та споруди, а також закладати багаторічні насадження, здійснювати будівництво водогосподарських споруд та меліоративних систем відповідно до затвердженої документації із землеустрою, містобудівної документації та з дотриманням умов цільового використання земельної ділянки у встановленому законом порядку.

  {Стаття 16 в редакції Закону № 1788-IX від 24.09.2021 }

  Попередня

  17/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст