Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 8-1. Особливості створення та діяльності сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи Стаття 8-1. Особливості створення та діяльності сі...

Стаття 8-1. Особливості створення та діяльності сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 775

  Переглядів

 • 775

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується фізичною особою самостійно або спільно з членами її сім’ї на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства.

  2. Договір про створення сімейного фермерського господарства укладається фізичною особою спільно з членами її сім’ї в письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню за місцем розташування майна та земельних ділянок фермерського господарства.

  Декларація про створення сімейного фермерського господарства (у разі одноосібного ведення такого господарства) складається фізичною особою самостійно в письмовій формі.

  3. Головою сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи є член сім’ї, визначений договором (декларацією) про створення сімейного фермерського господарства, який реєструється як фізична особа - підприємець.

  Після укладання (складання) договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства голова сімейного фермерського господарства має зареєструватися як фізична особа - підприємець або зареєструвати зміни до відомостей про фізичну особу - підприємця в порядку, встановленому законом.

  4. Від імені сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи має право виступати голова цього господарства або уповноважений ним у встановленому цивільним законодавством порядку один із членів господарства.

  5. Умови договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства визначають:

  а) найменування, місцезнаходження (адресу) господарства, мету та види його діяльності;

  б) порядок прийняття рішень та координації спільної діяльності членів господарства;

  в) правовий режим спільного майна членів господарства;

  г) порядок покриття витрат та розподілу результатів (прибутку або збитків) діяльності господарства між його членами;

  ґ) порядок вступу до господарства та виходу з нього;

  д) трудові відносини членів господарства;

  е) прізвище, ім’я та по батькові членів господарства, ступінь їх родинного зв’язку, паспортні дані та реєстраційні номери облікових карток платників податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, реєстраційні номери облікових карток платників податків не зазначаються);

  є) інші положення, що не суперечать чинному законодавству.

  6. Типова форма договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

  {Закон доповнено статтею 8 - 1 згідно із Законом № 1067-VIII від 31.03.2016 ; в редакції Закону № 2497-VIII від 10.07.2018 }

  Попередня

  9/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст