Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фермерське господарство Стаття 33. Представницький орган фермерських господарств Стаття 33. Представницький орган фермерських госпо...

Стаття 33. Представницький орган фермерських господарств

Про фермерське господарство (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1357

  Переглядів

 • 1357

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Представницьким органом фермерських господарств України є Асоціація фермерів та приватних землевласників України.

  2. З метою забезпечення прав і законних інтересів громадян України, які ведуть фермерське господарство, а також створення сприятливих умов для розвитку фермерських господарств Асоціація фермерів та приватних землевласників України:

  а) представляє інтереси громадян, які ведуть фермерське господарство, перед Президентом України, Верховною Радою України, центральними та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування;

  б) вносить пропозиції щодо вдосконалення законодавства, що регулює діяльність фермерських господарств, на розгляд центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

  3. Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України може входити до складу колегії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну аграрну політику, брати участь у її засіданнях з правом дорадчого голосу.

  {Абзац перший частини третьої статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 }

  {Абзац другий частини третьої статті 33 виключено на підставі Закону № 5462-VI від 16.10.2012 }

  4. Члени Асоціації фермерів та приватних землевласників України відповідно до закону можуть бути засновниками кредитних спілок.

  {Статтю 33 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 2864-IV від 08.09.2005 }

  Попередня

  34/38

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст