Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії Стаття 7. Державні соціальні стандарти у сфері доходів населення Стаття 7. Державні соціальні стандарти у сфері дох...

Стаття 7. Державні соціальні стандарти у сфері доходів населення

Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 288

  Переглядів

 • 288

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державні соціальні стандарти у сфері доходів населення встановлюються з метою визначення розмірів державних соціальних гарантій у сфері оплати праці, виплат за обов’язковим державним соціальним страхуванням, права на отримання інших видів соціальних виплат і державної соціальної допомоги та їх розмірів, а також визначення пріоритетності напрямів державної соціальної політики.

  Попередня

  7/23

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст