Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії Стаття 17. Основні державні соціальні гарантії та порядок визначення їх розмірів Стаття 17. Основні державні соціальні гарантії та ...

Стаття 17. Основні державні соціальні гарантії та порядок визначення їх розмірів

Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 429

  Переглядів

 • 429

  Переглядів

 • Додати в обране

  Основні державні соціальні гарантії встановлюються законами з метою забезпечення конституційного права громадян на достатній життєвий рівень.

  До числа основних державних соціальних гарантій включаються:

  мінімальний розмір заробітної плати;

  мінімальний розмір пенсії за віком;

  неоподатковуваний мінімум доходів громадян;

  розміри державної соціальної допомоги та інших соціальних виплат.

  Основні державні соціальні гарантії, які є основним джерелом існування, не можуть бути нижчими від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

  Попередня

  17/23

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст