Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії Стаття 19. Порядок визначення та застосування державних соціальних гарантій в реалізації державної соціально-економічної політики Стаття 19. Порядок визначення та застосування держ...

Стаття 19. Порядок визначення та застосування державних соціальних гарантій в реалізації державної соціально-економічної політики

Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 371

  Переглядів

 • 371

  Переглядів

 • Додати в обране

  Виключно законами України визначаються:

  мінімальний розмір заробітної плати;

  мінімальний розмір пенсії за віком;

  неоподатковуваний мінімум доходів громадян;

  величина порогу індексації грошових доходів громадян;

  пільги щодо оплати житлово-комунальних, транспортних і електронних комунікаційних послуг та критерії їх надання.

  {Абзац шостий частини першої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2529-IX від 16.08.2022 }

  Державні соціальні гарантії є обов’язковими для всіх державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності.

  Органи місцевого самоврядування при розробці та реалізації місцевих соціально-економічних програм можуть передбачати додаткові соціальні гарантії за рахунок коштів місцевих бюджетів.

  Попередня

  19/23

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст