Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії Стаття 5. Порядок формування, встановлення та затвердження державних соціальних стандартів і нормативів Стаття 5. Порядок формування, встановлення та затв...

Стаття 5. Порядок формування, встановлення та затвердження державних соціальних стандартів і нормативів

Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 351

  Переглядів

 • 351

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державні соціальні стандарти і нормативи формуються, встановлюються та затверджуються у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за участю та погодженням з іншими сторонами соціального партнерства, якщо інше не передбачено Конституцією України та законами України.

  Попередня

  5/23

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст