Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 26.03.2018 року у справі №320/7175/17 Ухвала КАС ВП від 26.03.2018 року у справі №320/71...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 26.03.2018 року у справі №320/7175/17

[herb.gif]

УХВАЛА

23 квітня 2018 року

Київ

справа №320/7175/17

адміністративне провадження №К/9901/42322/18

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Данилевич Н.А., перевіривши касаційну скаргу Мелітопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області на постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16 січня 2018 року у справі № 320/7175/17 за позовом Мелітопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області до відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження в частині стягнення з боржника виконавчого збору, -

встановив:

У березні 2018 року скаржник звернувся до Верховного Суду з указаною касаційною скаргою.

Ухвалою Верховного Суду від 22 березня 2018 року вказана касаційна скарга була залишена без руху з підстав її невідповідності вимогам статті 330 Кодексу адміністративного судочинства України, в частині надання до суду документу про сплату судового збору, та надано строк для усунення встановлених недоліків - 10 днів з моменту її отримання.

29 березня 2018 скаржником отримано вищевказану ухвалу, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.

Проте, станом на 23 квітня 2018 року будь-яких заяв чи клопотань щодо усунення недоліків касаційної скарги до суду касаційної інстанції не надходило.

В силу вимог частини 4 статті 169, частини 2 статті 332 КАС України, не усунення у встановлений судом строк недоліків касаційної скарги, яку залишено без руху, є підставою для її повернення.

Оскільки недоліки касаційної скарги Мелітопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області не були усунені в строки визначені судом, матеріали касаційної скарги підлягають поверненню скаржнику.

Відповідно до частини 7 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України копія ухвали про повернення касаційної скарги надсилається учасникам справи у порядку, визначеному частини 7 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України. Скаржнику надсилається копія ухвали про повернення касаційної скарги разом з касаційною скаргою та доданими до скарги матеріалами. Копія касаційної скарги залишається в суді касаційної інстанції.

Керуючись статтями 169, 332 КАС України,

ухвалив:

Касаційну скаргу Мелітопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області на постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16 січня 2018 року у справі № 320/7175/17- повернути особі, яка її подала.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя Н.А. Данилевич
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати