Стаття 5. Ліміти доз опромінення осіб з населення

Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 314

  Просмотров

 • 314

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Ліміт ефективної дози опромінення осіб з населення становить 1 мілізіверт* на рік від усіх дозволених видів практичної діяльності.

  Ліміт еквівалентної дози опромінення осіб з населення становить:

  для кришталика ока - 15 мЗв на рік;

  для шкіри - 50 мЗв на рік.

  Ліміти доз індивідуального опромінення осіб з населення та критерії щільності забруднення ґрунтів на території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначаються законодавством.

  * Мілізіверт (мЗв) - похідна від одиниці вимірювання еквівалентної та ефективної доз опромінення - зіверт (Зв) (у системі СІ). Позасистемна одиниця - бер (1 мЗв дорівнює 0,1 бера).

  {Стаття 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2397-III від 26.04.2001 ; в редакції Закону № 3344-IX від 23.08.2023 }

  Предыдущая

  5/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст