Главная Сервисы для юристов ... Законы Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання Стаття 16. Забезпечення захисту людини від впливу радіонуклідів, що містяться в продуктах харчування, продовольчій сировині та питній воді Стаття 16. Забезпечення захисту людини від впливу ...

Стаття 16. Забезпечення захисту людини від впливу радіонуклідів, що містяться в продуктах харчування, продовольчій сировині та питній воді

Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 208

  Просмотров

 • 208

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Вміст радіонуклідів у продуктах харчування, продовольчій сировині та питній воді не може перевищувати затверджених в установленому порядку норм.

  {Частину другу статті 16 виключено на підставі Закону № 442-VII від 05.09.2013 }

  Навмисне додавання радіоактивних речовин під час виробництва харчових продуктів, кормів для тварин, косметичних засобів, а також ввезення на територію України або вивезення за її межі продуктів, що містять радіоактивні речовини, забороняються.

  {Статтю 16 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 3344-IX від 23.08.2023 }

  Предыдущая

  18/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст