Главная Сервисы для юристов ... Законы Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання Стаття 18. Система контролю та обліку доз опромінення населення Стаття 18. Система контролю та обліку доз опроміне...

Стаття 18. Система контролю та обліку доз опромінення населення

Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 318

  Просмотров

 • 318

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Система контролю та обліку доз опромінення населення спрямована на визначення критичних груп людей залежно від умов та місця проживання чи розташування робочих місць, для яких можливе перевищення лімітів доз опромінення, та реєстрацію індивідуальних доз опромінення осіб, віднесених до критичної групи. Для цілей перевірки дотримання ліміту річної дози опромінення населення використовують оцінку ефективної та/або еквівалентної річної дози опромінення для репрезентативної особи.

  {Частина перша статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3344-IX від 23.08.2023 }

  {Частину другу статті 18 виключено на підставі Закону № 3344-IX від 23.08.2023 }

  Облік індивідуальних доз опромінення людей, віднесених до критичної групи, ведеться в районному (міському) дозовому реєстрі опромінення, організацію ведення якого здійснюють місцеві органи виконавчої влади.

  Визначення, облік та контроль доз опромінення персоналу та населення забезпечуються шляхом створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення. Забезпечення організації створення та функціонування цієї системи покладається на орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.

  {Статтю 18 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  Порядок створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення визначається Кабінетом Міністрів України.

  {Статтю 18 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  Розділ IV
  КОМПЕНСАЦІЯ ТА ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ

  Предыдущая

  20/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст