Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала ККС ВП від 11.07.2021 року у справі №135/303/20 Ухвала ККС ВП від 11.07.2021 року у справі №135/30...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 11.07.2021 року у справі №135/303/20

Ухвала

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

9 липня 2021 року

м. Київ

справа № 135/303/20

провадження № 51-3308 ск 21

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого Булейко О. Л.

суддів Іваненка І. В., Фоміна С. Б.,

розглянувши касаційну скаргу обвинуваченого ОСОБА_1 на ухвалу Вінницького апеляційного суду від 3 червня 2021 року щодо нього,

встановив:

Вироком Ладижинського міського суду Вінницької області від 19 листопада 2020 року ОСОБА_1 було засуджено за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (далі - КК) та призначено покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки. На підставі ст. 75 КК ОСОБА_1 звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 2 роки та покладено на нього обов'язки, передбачені ст. 76 КК.

Прийнято рішення щодо речових доказів та процесуальних витрат.

Не погоджуючись з рішенням місцевого суду, прокурор та захисник Вдовцова Л. К., яка діє в інтересах ОСОБА_1, подали апеляційні скарги.

Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 3 червня 2021 року задоволено апеляційну скаргу прокурора та частково задоволено апеляційну скаргу захисника Вдовцової Л. К., скасовано вказаний вирок місцевого суду та призначено новий розгляд кримінального провадження щодо ОСОБА_1 в суді першої інстанції.

У касаційній скарзі обвинувачений ОСОБА_1 порушив питання про перевірку зазначеної ухвали апеляційного суду в касаційному порядку.

Перевіривши скаргу та додані до неї документи, колегія суддів дійшла висновку, що у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 424 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК) ухвали суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, а також ухвали суду апеляційної інстанції можуть бути оскаржені у касаційному порядку, якщо вони перешкоджають подальшому кримінальному провадженню, крім випадків, передбачених КПК.

Оскільки ухвала Вінницького апеляційного суду від 3 червня 2021 року, якою скасовано вирок Ладижинського міського суду Вінницької області від 19 листопада 2020 року та призначено новий розгляд у суді першої інстанції не перешкоджає подальшому кримінальному провадженню, тому вона не може бути оскаржене у касаційному порядку.

Відповідно до вимог п. 1 ч. 2 ст. 428 КПК суд касаційної інстанції постановляє ухвалу про відмову у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню у касаційному порядку.

Враховуючи викладене і керуючись ч. 2 ст. 428 КПК, Суд

постановив:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_1 на ухвалу Вінницького апеляційного суду від 3 червня 2021 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

О. Л. Булейко І. В. Іваненко С. Б. Фомін
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати