Головна Сервіси для юристів ... Закони Про всеукраїнський референдум Стаття 117. Встановлення результатів всеукраїнського референдуму Стаття 117. Встановлення результатів всеукраїнсько...

Стаття 117. Встановлення результатів всеукраїнського референдуму

Про всеукраїнський референдум (ЗМІСТ) Інші закони
  • 601

    Переглядів

  • 601

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Центральна виборча комісія на своєму засіданні не пізніш як на десятий день з дня голосування встановлює результати всеукраїнського референдуму та складає відповідний протокол на підставі:

    1) протоколів окружних комісій з всеукраїнського референдуму про підсумки голосування в межах відповідних територіальних округів з всеукраїнського референдуму (у тому числі з позначкою "Уточнений");

    2) протоколу Центральної виборчої комісії про підсумки голосування у закордонному окрузі з всеукраїнського референдуму;

    3) даних про підсумки електронного голосування, затверджених Центральною виборчою комісію.

    2. До протоколу про результати всеукраїнського референдуму вносяться прописом та цифрами такі відомості:

    1) кількість бюлетенів для голосування, виготовлених на замовлення Центральної виборчої комісії;

    2) кількість невикористаних бюлетенів для голосування, погашених Центральною виборчою комісією;

    3) кількість бюлетенів для голосування, одержаних окружними комісіями з всеукраїнського референдуму;

    4) кількість невикористаних бюлетенів для голосування, погашених окружними комісіями з всеукраїнського референдуму;

    5) кількість бюлетенів для голосування, отриманих дільничними комісіями з всеукраїнського референдуму та виготовлених ними з дозволу Центральної виборчої комісії;

    6) кількість невикористаних бюлетенів для голосування, погашених дільничними комісіями з всеукраїнського референдуму;

    7) кількість виборців, внесених до списків виборців;

    8) кількість виборців, які отримали бюлетені у приміщенні для голосування;

    9) кількість виборців, які отримали бюлетені для голосування за місцем перебування;

    10) загальна кількість виборців, які отримали бюлетені для голосування;

    11) кількість бюлетенів для голосування, визнаних недійсними;

    12) кількість виборців, які взяли участь в електронному голосуванні;

    13) загальна кількість виборців, які взяли участь у голосуванні;

    14) кількість бюлетенів для голосування, що не підлягають врахуванню;

    15) кількість голосів виборців, поданих на підтримку питання всеукраїнського референдуму;

    16) кількість голосів виборців, поданих проти питання всеукраїнського референдуму.

    3. У разі ненадходження до Центральної виборчої комісії у строки, передбачені цим Законом, протоколу окружної комісії з всеукраїнського референдуму про встановлення підсумків голосування у територіальному окрузі з всеукраїнського референдуму (у тому числі з позначкою "Уточнений") Центральна виборча комісія встановлює результати всеукраїнського референдуму в зазначеному окрузі на підставі протоколів дільничних комісій з всеукраїнського референдуму та інших документів референдуму, які вона витребувала у відповідної окружної комісії з всеукраїнського референдуму та отримала від суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму.

    4. Відомості про підсумки голосування цифрами і прописом вносяться до протоколу Центральної виборчої комісії про результати всеукраїнського референдуму. Відомості, передбачені частиною другою цієї статті, вносяться цифрами щодо кожного територіального (у тому числі закордонного) округу з всеукраїнського референдуму, а також сумарно цифрами і прописом щодо загальнодержавного округу з всеукраїнського референдуму.

    5. Протокол Центральної виборчої комісії про результати всеукраїнського референдуму складається у двох примірниках. Протокол підписується Головою, заступниками Голови, секретарем та іншими членами Центральної виборчої комісії, присутніми на засіданні Центральної виборчої комісії. У протоколі зазначаються дата і час (година і хвилини) його підписання членами Центральної виборчої комісії. Зазначений протокол засвідчується печаткою Центральної виборчої комісії. У разі незгоди з відомостями, зазначеними у протоколі, член Центральної виборчої комісії має право викласти у письмовій формі свою окрему думку, яка додається до протоколу.

    Непідписання або відмова у підписанні протоколу окремими членами Центральної виборчої комісії не має правових наслідків для дійсності протоколу. У разі відсутності у протоколі підпису члена комісії навпроти його прізвища зазначається причина відсутності підпису.

    Перший примірник протоколу мають право підписати представники суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму в Центральній виборчій комісії, уповноважені особи суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму в загальнодержавному окрузі з всеукраїнського референдуму, присутні при встановленні результатів всеукраїнського референдуму.

    6. Всеукраїнський референдум вважається таким, що відбувся, якщо участь у голосуванні на референдумі взяли не менш як 50 відсотків виборців, включених до Державного реєстру виборців.

    7. Закон, що передбачає внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України, або закон про ратифікацію міжнародного договору, що передбачає зміну території України, винесений на всеукраїнський референдум, вважається затвердженим, законопроект про втрату чинності законом України або окремими його положеннями - прийнятим, а питання загальнодержавного значення, винесене на всеукраїнський референдум, - підтриманим, якщо за це проголосували більше половини виборців, які взяли участь у голосуванні.

    8. У разі якщо кількість виборців, які взяли участь у голосуванні на всеукраїнському референдумі, менша, ніж кількість виборців, передбачена частиною шостою цієї статті, або якщо за відповідне питання, винесене на всеукраїнський референдум, який відбувся, проголосувало менше половини виборців, які взяли участь у голосуванні, Центральна виборча комісія приймає рішення про визнання закону, який передбачає внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України, або закону про ратифікацію міжнародного договору, що передбачає зміну території України, не затвердженим, законопроекту про втрату чинності законом України або окремими його положеннями - не прийнятим, а питання загальнодержавного значення, винесене на всеукраїнський референдум, - не підтриманим.

    Попередня

    226/242

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст