Головна Сервіси для юристів ... Закони Про всеукраїнський референдум Стаття 116. Порядок електронного голосування на всеукраїнському референдумі та встановлення його результатів Стаття 116. Порядок електронного голосування на вс...

Стаття 116. Порядок електронного голосування на всеукраїнському референдумі та встановлення його результатів

Про всеукраїнський референдум (ЗМІСТ) Інші закони
  • 536

    Переглядів

  • 536

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. В електронному голосуванні можуть взяти участь виборці, включені до списку виборців спеціальної дільниці з електронного голосування. Електронне голосування здійснюється засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи.

    2. Про дату, час електронного голосування Центральна виборча комісія публікує повідомлення на своєму офіційному веб-сайті в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі.

    Дата і час електронного голосування мають збігатися з датою і часом голосування бюлетенями у паперовому вигляді на звичайних та закордонних дільницях з всеукраїнського референдуму.

    Разом з повідомленням публікується роз’яснення щодо порядку електронного голосування. Також публікується інформація, яка забезпечує виборцю можливість ознайомитися з питанням, що виноситься на всеукраїнський референдум, текстом законопроекту, що пропонується затвердити на всеукраїнському референдумі, а в разі якщо на всеукраїнському референдумі пропонується визнати закон України (окремі його положення) таким, що втратив чинність, - текст такого закону України (його окремих положень).

    3. Після завершення часу для електронного голосування дільнична комісія з електронного голосування на підставі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи на своєму засіданні встановлює такі відомості:

    1) загальна кількість виборців, включених до списку виборців для електронного голосування;

    2) загальна кількість виборців, які взяли участь в електронному голосуванні;

    3) кількість голосів виборців, поданих на підтримку питання всеукраїнського референдуму;

    4) кількість голосів виборців, поданих проти питання всеукраїнського референдуму.

    4. Після встановлення відомостей, передбачених частиною третьою цієї статті, вони оголошуються на засіданні дільничної комісії з електронного голосування та вносяться цифрами і прописом до протоколу дільничної комісії з електронного голосування про підсумки електронного голосування на всеукраїнському референдумі.

    5. Протокол, зазначений у частині четвертій цієї статті, складається у двох примірниках. Протокол підписується головою, заступником голови, секретарем та іншими членами дільничної комісії з електронного голосування, присутніми на засіданні, та засвідчується печаткою. У протоколі зазначаються дата і час (година і хвилини) його підписання.

    У разі незгоди із встановленими підсумками електронного голосування, зафіксованими у протоколі дільничної комісії з електронного голосування про підсумки електронного голосування на всеукраїнському референдумі, член дільничної комісії з електронного голосування підписує протокол із приміткою "З окремою думкою". Письмовий виклад окремої думки додається до протоколу про підсумки голосування. Перший примірник протоколу мають право підписати представник ініціативної групи у Центральній виборчій комісії, уповноважені особи в загальнодержавному окрузі з всеукраїнського референдуму, присутні при встановленні підсумків електронного голосування.

    Непідписання або відмова у підписанні протоколу окремими членами дільничної комісії з електронного голосування не має правових наслідків для дійсності протоколу.

    6. Якщо після підписання протоколу дільничної комісії з електронного голосування про підсумки електронного голосування, але до встановлення результатів всеукраїнського референдуму, дільнична комісія з електронного голосування виявила в ньому помилки (арифметичні неточності), вона на тому самому засіданні розглядає питання про внесення змін до встановлених результатів голосування виборців шляхом складання нового протоколу про підсумки електронного голосування з усуненням неточностей, на якому робиться позначка "Уточнений". Протокол з позначкою "Уточнений" складається у кількості примірників, зазначеній у частині п’ятій цієї статті, та підписується у порядку, встановленому частиною п’ятою цієї статті. Про складання протоколу з позначкою "Уточнений" зазначається у протоколі засідання дільничної комісії з електронного голосування.

    7. Представнику суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму в Центральній виборчій комісії на його прохання невідкладно надається копія протоколу (у тому числі з позначкою "Уточнений") дільничної комісії з електронного голосування про підсумки електронного голосування. Зазначені копії засвідчуються на кожній сторінці головою та секретарем дільничної комісії з електронного голосування і скріплюються печаткою.

    Попередня

    225/242

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст