Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Регламент Верховної Ради України Стаття 129. Рішення за результатами розгляду законопроектів у третьому читанні Стаття 129. Рішення за результатами розгляду закон...

Стаття 129. Рішення за результатами розгляду законопроектів у третьому читанні

Про Регламент Верховної Ради України (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1768

    Переглядів

  • 1768

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. За результатами розгляду законопроекту у третьому читанні Верховна Рада може прийняти рішення про:

    1) прийняття закону в цілому і направлення його на підпис Президенту України;

    2) перенесення голосування щодо законопроекту в цілому у зв'язку із прийняттям рішення про перенесення розгляду законопроекту або до подання Кабінетом Міністрів України проектів актів, прийняття яких передбачено в законопроекті, що розглядається;

    3) схвалення тексту законопроекту в цілому і винесення його на всеукраїнський референдум;

    4) відхилення законопроекту.

    2. У разі прийняття рішення, зазначеного в пункті 3 частини першої цієї статті, винесення законопроекту на всеукраїнський референдум та визначення його результатів здійснюються відповідно до положень Конституції України та законів, що регулюють питання проведення всеукраїнського референдуму.

    3. У разі якщо Верховною Радою не прийнято жодного з передбачених пунктами 1-3 частини першої цієї статті рішень, законопроект вважається відхиленим.

    Глава 22
    ПІДГОТОВКА ПРИЙНЯТИХ ЗАКОНІВ ДО НАПРАВЛЕННЯ НА ПІДПИС ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

    Попередня

    182/304

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст