Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 9. Облік операторів протимінної діяльності

Стаття 9. Облік операторів протимінної діяльності

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 484

  Переглядів

 • 484

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Порядок обліку суб’єктів господарювання і неприбуткових підприємств, установ та організацій, які мають право на провадження видів господарської діяльності у сфері протимінної діяльності та отримали сертифікат відповідності у встановленому законодавством порядку, його ведення та доступу до відомостей обліку операторів протимінної діяльності визначається Кабінетом Міністрів України.

  {Стаття 9 в редакції Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

  Попередня

  9/34

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст