22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 31. Страхування відповідальності під час здійснення робіт з розмінування Стаття 31. Страхування відповідальності під час зд...

Стаття 31. Страхування відповідальності під час здійснення робіт з розмінування

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Обов’язковому страхуванню підлягають життя і здоров’я фахівців з розмінування, які залучаються операторами протимінної діяльності до виконання робіт з гуманітарного розмінування, на період їхньої участі у виконанні таких робіт.

{Абзац перший частини першої статті 31 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

Мінімальний розмір страхової суми за договором страхування життя і здоров’я фахівців у сфері протимінної діяльності, які залучаються операторами протимінної діяльності до виконання робіт з гуманітарного розмінування, на період їхньої участі у виконанні таких робіт становить двісті п’ятдесят розмірів мінімальної заробітної плати. Розмір відшкодування заподіяної шкоди визначається за згодою сторін або у судовому порядку.

{Частину першу статті 31 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

2. Для забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок виконання робіт з гуманітарного розмінування, оператор протимінної діяльності до початку зайняття протимінною діяльністю зобов’язаний укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності строком на період здійснення протимінної діяльності на конкретно визначеній території.

{Абзац перший частини другої статті 31 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

Мінімальний розмір страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності становить двісті п’ятдесят розмірів мінімальної заробітної плати. Розмір відшкодування заподіяної шкоди визначається за згодою сторін або у судовому порядку.

3. Держава не несе відповідальності за шкоду, заподіяну неправомірними діями оператора протимінної діяльності під час виконання ним робіт з гуманітарного розмінування за замовленням центрального органу виконавчої влади, основним завданням якого є забезпечення реалізації державної політики у сфері протимінної діяльності.

Попередня

27/34

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст