Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 38. Відповідальність за порушення законодавства у сфері протимінної діяльності Стаття 38. Відповідальність за порушення законодав...

Стаття 38. Відповідальність за порушення законодавства у сфері протимінної діяльності

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Правопорушеннями у сфері протимінної діяльності є протиправні діяння (дії чи бездіяльність) суб’єктів протимінної діяльності та (або) фахівців з розмінування, що призвели до невиконання або неналежного виконання вимог, установлених законодавством та національними стандартами у сфері протимінної діяльності.

{Частина перша статті 38 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

2. Дії або бездіяльність посадових осіб, керівників суб’єктів протимінної діяльності та (або) фахівців з розмінування можуть бути оскаржені до суду в порядку, встановленому законом.

{Частина друга статті 38 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

3. Шкода, заподіяна фізичним або юридичним особам, а також навколишньому природному середовищу посадовими особами, керівниками суб’єктів протимінної діяльності та (або) фахівцями у сфері протимінної діяльності та розмінування внаслідок їхніх неправомірних діянь, відшкодовується у встановленому законом порядку.

Розділ VII

Попередня

34/34

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст