Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 30. Моніторинг відповідності операторів протимінної діяльності вимогам сертифікації Стаття 30. Моніторинг відповідності операторів про...

Стаття 30. Моніторинг відповідності операторів протимінної діяльності вимогам сертифікації

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Назва статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

1. Моніторинг відповідності оператора протимінної діяльності вимогам сертифікації здійснюється органом сертифікації відповідно до вимог законодавства у сфері акредитації та технічних регламентів шляхом:

1) отримання інформації про відповідність такого оператора протимінної діяльності вимогам сертифікації;

2) контролю (у формі обстежень та перевірок) робочих майданчиків, виробничих приміщень, документації, процесів, процедур, кваліфікації персоналу, обладнання сертифікованих операторів протимінної діяльності, які залучаються до виконання заходів у сфері протимінної діяльності.

{Частина перша статті 30 в редакції Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

{Частину другу статті 30 виключено на підставі Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

{Частину третю статті 30 виключено на підставі Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

{Частину четверту статті 30 виключено на підставі Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

5. Оператори протимінної діяльності мають право оскаржити результати моніторингу до національного органу з питань протимінної діяльності або у судовому порядку.

Попередня

26/34

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст