Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 20. Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері протимінної діяльності Стаття 20. Повноваження Кабінету Міністрів України...

Стаття 20. Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері протимінної діяльності

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Кабінет Міністрів України у сфері протимінної діяльності:

1) забезпечує проведення державної політики у сфері протимінної діяльності, здійснює державне регулювання у цій сфері;

2) забезпечує розроблення та виконання державних програм у сфері протимінної діяльності;

3) координує діяльність міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій незалежно від форми власності, що залучаються до проведення заходів у сфері протимінної діяльності.

{Стаття 20 в редакції Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

Попередня

14/34

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст