Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 34. Засади міжнародного співробітництва України у сфері протимінної діяльності Стаття 34. Засади міжнародного співробітництва Укр...

Стаття 34. Засади міжнародного співробітництва України у сфері протимінної діяльності

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Україна відповідно до укладених нею міжнародних договорів України здійснює співробітництво у сфері протимінної діяльності з іноземними державами, міжнародними організаціями та установами.

2. Міжнародне співробітництво України у сфері протимінної діяльності здійснюється національним органом з питань протимінної діяльності через Міністерство закордонних справ України шляхом:

1) реалізації спільних проектів у сфері протимінної діяльності;

2) виконання робіт, передбачених угодою, однією із сторін якої є організація, утворена відповідно до законодавства іноземної держави, або міжнародна організація, установа;

3) сприяння міжнародній допомозі для створення відповідного потенціалу з розмінування;

4) взаємного обміну інформацією, використання Системи управління інформацією з питань протимінної діяльності;

{Пункт 4 частини другої статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-IX від 17.09.2020 }

5) проведення міжнародних конференцій, семінарів, брифінгів з питань протимінної діяльності тощо.

Попередня

30/34

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст