Головна Сервіси для юристів ... Закони Про протимінну діяльність в Україні Стаття 29. Акредитація органів з оцінки відповідності Стаття 29. Акредитація органів з оцінки відповідно...

Стаття 29. Акредитація органів з оцінки відповідності

Про протимінну діяльність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Акредитація органів з оцінки відповідності, що здійснюють сертифікацію операторів та процесів протимінної діяльності та інспектування розмінованих територій для визначення їх відповідності вимогам чинного законодавства України та нормативним документам у сфері протимінної діяльності, здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про акредитацію органів з оцінки відповідності".

{Стаття 29 в редакції Закону № 911-IX від 17.09.2020 }

Попередня

24/34

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст