22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави Стаття 9. Пільги щодо працевлаштування, навчання, перепідготовки і надання відпусток Стаття 9. Пільги щодо працевлаштування, навчання, ...

Стаття 9. Пільги щодо працевлаштування, навчання, перепідготовки і надання відпусток

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Переважне право залишення на роботі при скороченні чисельності штату незалежно від часу роботи на даному підприємстві, в установі чи організації, першочергове працевлаштування при ліквідації підприємства, установи чи організації.

2. Безплатне навчання і перенавчання нових професій за місцем роботи в учбових закладах системи державної підготовки і перепідготовки кадрів, а також у платних навчальних закладах і на курсах.

3. Надання зазначеним особам щорічної оплачуваної відпустки, а також додаткової відпустки без збереження заробітної плати терміном до 3-х тижнів на рік у зручний для них час.

Попередня

8/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст