Стаття 1. Сфера дії цього Декрету

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Цей Декрет поширюється на громадян України, удостоєних звання Героя Радянського Союзу і повних кавалерів ордена Слави. Права і пільги зазначених осіб, що проживають за межами України, визначаються договорами (угодами) між Україною і державами, на території яких вони проживають.

2. Права і пільги Героїв Радянського Союзу і повних кавалерів ордена Слави, які не є громадянами України, але проживають на її території, визначаються договорами (угодами) між Україною і державами, громадянами яких вони є.

1/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст