22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави Стаття 6. Пільги щодо придбання акцій підприємств, що приватизуються Стаття 6. Пільги щодо придбання акцій підприємств,...

Стаття 6. Пільги щодо придбання акцій підприємств, що приватизуються

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Першочергове придбання акцій за їх номінальною вартістю на суму і за рахунок виданих Герою Радянського Союзу, повному кавалеру ордена Слави і членам їх сімей, що спільно проживають з ними, приватизаційних майнових сертифікатів.

2. Першочергове придбання за рахунок власних коштів акцій за їх номінальною вартістю на половину суми виданих Герою Радянського Союзу, повному кавалеру ордена Слави і членам їх сімей, що спільно проживають з ними, приватизаційних майнових сертифікатів.

Попередня

5/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст