22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави Стаття 11. Покриття витрат, пов'язаних із виконанням цього Декрету Стаття 11. Покриття витрат, пов'язаних із виконанн...

Стаття 11. Покриття витрат, пов'язаних із виконанням цього Декрету

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Витрати державних органів і органів місцевого та регіонального самоврядування, підприємств, установ і організацій, пов'язані з реалізацією цього Декрету, покриваються місцевими фінансовими органами на основі рахунків, підтверджених особами, що одержали права і пільги відповідно до цього Декрету, шляхом перерахування коштів на рахунки відповідних органів, підприємств, установ і організацій за рахунок коштів державного бюджету України.

Попередня

10/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст