Стаття 10. Інші права і пільги

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Герої Радянського Союзу і повні кавалери ордена Слави з питань, що регулюються цим Декретом, приймаються у першочерговому порядку керівниками та іншими посадовими особами державних органів, органів місцевого та регіонального самоврядування, підприємств, установ і організацій.

2. Громадські благодійні об'єднання (організації), що створюються Героями Радянського Союзу і повними кавалерами ордена Слави та складаються тільки із вказаних осіб, для ефективного виконання своїх обов'язків, здійснення своїх прав, вирішення питань свого соціального захисту та інших, не пов'язаних із комерційною діяльністю статутних цілей і завдань, користуються правами і пільгами, що надаються їм податковим та іншим законодавством України, а також мають право на безплатне користування телефонним зв'язком приміщень за рахунок коштів державного бюджету України для здійснення своєї статутної діяльності.

3. Герої Радянського Союзу, повні кавалери ордена Слави та члени їх сімей мають й інші пільги, встановлені законодавством України.

4. Безплатне поховання з військовими почестями померлого (загиблого) Героя Радянського Союзу чи повного кавалера ордена Слави.

5. Спорудження на могилі померлого (загиблого) Героя Радянського Союзу чи повного кавалера ордена Слави надгробка встановленого Урядом України зразка. Додаткові витрати, пов'язані із зміною встановленого Урядом України зразка надгробка, оплачуються сім'єю померлого (загиблого) чи організацією-спонсором.

6. Подружжю і дітям віком до 18 років померлих (загиблих) Героїв Радянського Союзу і повних кавалерів ордена Слави виплачується кожному одноразова допомога у розмірі 20 мінімальних заробітних плат, встановлених законодавством на день смерті (загибелі).

Попередня

9/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст