22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави Стаття 7. Пільги при користуванні транспортними засобами і оплата проїзду Стаття 7. Пільги при користуванні транспортними з...

Стаття 7. Пільги при користуванні транспортними засобами і оплата проїзду

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Безплатний особистий проїзд один раз на рік (туди і назад) залізничним транспортом у двомісному купе спальних вагонів швидких і пасажирських поїздів, водним транспортом у каютах 1 класу (на місцях 1 категорії) експресних і пасажирських ліній, повітряним або міжміським автомобільним транспортом.

2. Безплатне особисте користування внутріміським транспортом (трамваєм, автобусом, тролейбусом, метрополітеном, водними переправами) і поїздами приміського сполучення, а в сільській місцевості - автобусами внутріобласних ліній.

3. Позачергове придбання квитків на всі види залізничного, водного, повітряного і автомобільного транспорту.

4. Героям Радянського Союзу і повним кавалерам ордена Слави щомісячно виплачується грошова компенсація витрат на автомобільне паливо з розрахунку 50 літрів високооктанового бензину на місяць відповідно до діючих цін на паливо при наявності особистого транспорту.

Попередня

6/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст