Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави Стаття 5. Пільги щодо придбання, будівництва, утримання житла і комунально-побутових послуг Стаття 5. Пільги щодо придбання, будівництва, утр...

Стаття 5. Пільги щодо придбання, будівництва, утримання житла і комунально-побутових послуг

Про пільги Героям Радянського Союзу і повним Кавалерам ордена Слави (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Звільнення Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави і членів їх сімей, що спільно проживають з ними, від квартирної плати незалежно від форми власності житлового фонду, оплати комунальних послуг (водопостачання, каналізація, газ, електрика, гаряче водопостачання, центральне опалення, а в будинках, що не мають центрального опалення, - надання палива, що придбається у межах норм, установлених для продажу населенню, та інші комунальні послуги), від плати за користування домашнім телефоном і позавідомчою охоронною сигналізацією житла незалежно від виду житлового фонду. Зазначені пільги зберігаються за одним із подружжя, що пережило, і батьками Героїв та повних кавалерів ордена Слави.

2. Першочергове поліпшення житлових умов при наданні житла у будинках державного, в тому числі відомчого, і громадського житлового фонду з наданням при цьому додаткової жилої площі до 20 квадратних метрів.

3. Звільняються від оплати послуг з оформлення документів на право власності на квартиру при її приватизації.

4. Здійснюється безплатно капітальний ремонт жилих будинків (квартир), що знаходяться у їх власності, або компенсація витрат на його проведення при виконанні власними силами відповідно до Положення про систему технічного обслуговування, ремонту та реконструкції жилих будинків.

5. Першочергове відпускання місцевих будівельних матеріалів на будівництво індивідуальних жилих будинків і на капітальний ремонт житла.

6. Позачергове користування всіма видами послуг зв'язку, позачергове і безплатне встановлення домашніх телефонів, обладнання житла засобами позавідомчої охоронної сигналізації.

Попередня

4/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст