Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 9. Сприяння органам, які здійснюють боротьбу з тероризмом Стаття 9. Сприяння органам, які здійснюють боротьб...

Стаття 9. Сприяння органам, які здійснюють боротьбу з тероризмом

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 654

  Переглядів

 • 654

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державні органи, органи місцевого самоврядування, об'єднання громадян, організації, їх посадові особи зобов'язані сприяти органам, які здійснюють боротьбу з тероризмом, повідомляти дані, що стали їм відомі, щодо терористичної діяльності або будь-яких інших обставин, інформація про які може сприяти запобіганню, виявленню і припиненню терористичної діяльності, а також мінімізації її наслідків.

  {Стаття 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  9/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст