Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 6. Повноваження інших суб'єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом Стаття 6. Повноваження інших суб'єктів, які залуча...

Стаття 6. Повноваження інших суб'єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 442

  Переглядів

 • 442

  Переглядів

 • Додати в обране

  Суб'єкти, які залучаються до боротьби з тероризмом, у межах своєї компетенції здійснюють заходи щодо запобігання, виявлення і припинення терористичних актів та кримінальних правопорушень терористичної спрямованості; розробляють і реалізують попереджувальні, режимні, організаційні, виховні та інші заходи; забезпечують умови проведення антитерористичних операцій на об'єктах, що належать до сфери їх управління; надають відповідним підрозділам під час проведення таких операцій матеріально-технічні та фінансові засоби, засоби транспорту і зв'язку, медичне обладнання і медикаменти, інші засоби, а також інформацію, необхідну для виконання завдань щодо боротьби з тероризмом.

  {Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  Попередня

  6/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст