Главная Сервисы для юристов ... Законы Про боротьбу з тероризмом Стаття 6. Повноваження інших суб'єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом Стаття 6. Повноваження інших суб'єктів, які залуча...

Стаття 6. Повноваження інших суб'єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом

Про боротьбу з тероризмом (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Суб'єкти, які залучаються до боротьби з тероризмом, у межах своєї компетенції здійснюють заходи щодо запобігання, виявлення і припинення терористичних актів та кримінальних правопорушень терористичної спрямованості; розробляють і реалізують попереджувальні, режимні, організаційні, виховні та інші заходи; забезпечують умови проведення антитерористичних операцій на об'єктах, що належать до сфери їх управління; надають відповідним підрозділам під час проведення таких операцій матеріально-технічні та фінансові засоби, засоби транспорту і зв'язку, медичне обладнання і медикаменти, інші засоби, а також інформацію, необхідну для виконання завдань щодо боротьби з тероризмом.

{Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

Предыдущая

6/35

Следущая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст