Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 12. Управління антитерористичною операцією

Стаття 12. Управління антитерористичною операцією

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 899

  Переглядів

 • 899

  Переглядів

 • Додати в обране

  Для безпосереднього управління конкретною антитерористичною операцією та керівництва силами і засобами, які залучаються до здійснення антитерористичних заходів, утворюється оперативний штаб, очолюваний керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України (координаційної групи відповідного регіонального органу Служби безпеки України) або особою, яка його заміщує, першим заступником чи заступником керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

  {Частина перша статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 378-VIII від 12.05.2015 }

  Порядок діяльності оперативного штабу з управління антитерористичною операцією визначається на основі Положення про нього, яке затверджується Кабінетом Міністрів України.

  Керівник оперативного штабу визначає межі району проведення антитерористичної операції, приймає рішення про використання сил і засобів, що залучаються до її проведення, а в разі потреби за наявності передбачених законом підстав вносить на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо введення надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях.

  Втручання в оперативне управління антитерористичною операцією будь-яких осіб незалежно від посади не допускається.

  Законні вимоги учасників антитерористичної операції є обов'язковими для громадян і посадових осіб.

  Попередня

  14/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст