Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 23. Відповідальність осіб, винних у терористичній діяльності Стаття 23. Відповідальність осіб, винних у терорис...

Стаття 23. Відповідальність осіб, винних у терористичній діяльності

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 545

  Переглядів

 • 545

  Переглядів

 • Додати в обране

  Особи, винні в терористичній діяльності, притягаються до кримінальної відповідальності в порядку, передбаченому законом.

  Непокора або опір законним вимогам військовослужбовців, посадових осіб, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, неправомірне втручання в їх законну діяльність тягнуть за собою відповідальність, передбачену законом.

  Попередня

  27/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст